Čekejte prosím...

Mezinárodní zkoušky - Linguaskill/ BULATS

Linguaskill/ Business Language Testing Service (BULATS) je mezinárodně uznávaný testovací a hodnotící systém vytvořený pro organizace a firmy, které potřebují rychlý, spolehlivý a efektivní způsob testování jazykových znalostí svých zaměstnanců či uchazečů o zaměstnání. Vznikl ve spolupráci institucí Goethe Institut, University of Cambridge ESOL, Alliance Française a Universidad de Salamanca.

Jedná se o multijazykový systém, který je možno využít v angličtině, francouzštině, němčině a španělštině. Každý rok tyto testy skládá přes milion lidí ve 130 zemích světa. Do roku 2019 je jednalo o testy BULATS, které od roku 2020 nahradil tzv. Linguaskill. 

V současnosti mají testy čtyři formy - počítačový test, standardní test, test mluveného a test psaného jazyka, jež se mohou používat samostatně nebo se vzájemně zkombinovat. Systém testování je navržen pro společnosti a firmy tak, aby vyhovoval širokému spektru zaměstnání.

Testování je vhodné zejména v případě, že je třeba zhodnotit jazykové znalosti současných či potencionálních zaměstnanců, rozřadit pracovníky do jazykových kurzů podle jednotlivých úrovní, zjistit efektivitu dosavadní poskytované jazykové výuky nebo určit vhodnou úroveň jazykových certifikátů u kandidátů zkoušek. 

Jeho výhodou je rychlost (výsledky do 48 hodin), flexibilita (místo i termín testování se přizpůsobí na míru) a možnost plošného testování bez ohledu na jazykovou úroveň uchazečů (zkouška pokrývá celou škálu úrovní podle SERR). Vzorové online testy Linguaskill naleznete na stránkách Cambridge Assessment English.


Linguaskill Standard Test

Linguaskill Standard Test je psaná forma testu, jež ověřuje schopnost porozumět mluvenému a psanému slovu, rozsah slovní zásoby a znalost gramatických jevů. Testování je zaměřeno na dovednosti a aktivity potřebné v zaměstnání.

 

Linguaskill Computer Test

Linguaskill Computer Test je vysoce propracovanou metodou testování jazykových znalostí. Všichni kandidáti začínají test na stejné úrovni bez ohledu na jejich znalosti. Test vyhodnocuje jednotlivé odpovědi a na jejich základě pokládá další otázky, které vedou postupně k jednodušším nebo těžším úkolům, dokud není určena odpovídající úroveň znalostí. 

 

Linguaskill Speaking Test

Linguaskill Speaking Test je testování znalostí mluveného jazyka a je zaměřen zejména na plynulost, přesnost, správnou výslovnost, schopnost zapojit se do konverzace a organizaci vlastního mluveného projevu.

 

Linguaskill Writing Test

Linguaskill Writing Test se skládá ze dvou částí - napsání krátké zprávy nebo dopisu na základě zadaných informací, napsání další zprávy nebo dopisu dle zadaných instrukcí.

LETNÍ KURZY 2024

Právě probíhá zápis! Neváhejte a vybírejte z naší nabídky!


  • ceny již od 1820 Kč (bez DPH)
  • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 215 Kč za jednu lekci (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • kurzy začínají v týdnu od 8. 7. do 12. 7. 2024

PODZIMNÍ KURZY 2024

Již nyní si můžete naplánovat podzimní kurz angličtiny! Vyberte si z naší nabídky!


  • ceny již od 3520 Kč (bez DPH) za 16 lekcí/od 3740 Kč (bez DPH) za 17 lekcí/od 3960 Kč (bez DPH) za 18 lekcí
  • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 220 Kč za jednu lekci (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • podzimní kurzy začínají v týdnu od 16. 9. do 20. 9. 2024

SLEVY & BENEFITY

Věnujte pozornost slevám a výhodám, které Vám umožní studovat výrazně levněji! 

Kombinací akčních nabídek můžete dosáhnout slevy až 25 %!


KONTAKT

Provozovna


Adresa:

Mlýnská 938/4
Olomouc
779 00
Česká republika

Kontaktní údaje:

+420 604 876 372

eng-olomouc@email.cz

FACEBOOK


British Council