Čekejte prosím...

Reference

Od doby co chodím do anglické školy se má úroveň angličtiny rapidně zlepšila. Za skvělý přístup vděčím paní ředitelce, jejíž přístup k výuce je opravdu profesionální a lidský.


Markéta Hučínová - 29.8.2023 - 18:49

Navštěvování lekcí kurzu CAE v této jazykové škole se pro mě stalo aktivitou, ve které jsem mohla spojit příjemné s užitečným. Nejvíce bych ocenila vstřícný a profesionální přístup, ochotu kombinovat online lekce s prezenčními a také časovou flexibilitu při plánování jednotlivých lekcí. Samotná výuka anglického jazyka probíhala formou cvičení z učebnice v kombinaci s konverzacemi na různá témata. Díky tomuto jsem se vždy na lekcích cítila dobře a vnímám je jako velký přínos.


Kateřina Č. - 1.6.2023 - 9:44

Po roku výučby na jazykovej škole, sa mi podarilo úspešne zložiť skúšky z Anglického jazyka úrovne C1. Individuálny prístup, vzájomná dohoda a ústretovosť. Som veľmi vďačný že som výuku absolvoval práve tu a môžem len doporučiť ďalej. Výsledok hovorí za všetko.


Roman Shevtsov - 13.4.2022 - 16:33

Intenzivní kurz angličtiny v ENG Olomouc můžu jen doporučit. Dohodli jsme se jak na termínu tak čase výuky což v mém případě časového vytížení nebylo snadné najít. Co musím vyzdvihnou je paní lektorka, která přesně pochopila co potřebuji a vždy se na mě perfektně připravila.

Za mne 100% doporučuji.

Petr


Petr - 1.9.2021 - 11:54

Tato jazyková škola se stala již součástí mého týdenního režimu a všem můžu vřele doporučit. Na střední škole jsem měla z jazyku téměř fobii a tady mi ukázali, že se není čeho obávat. V hodinách jsou volené zábavné a při tom efektivní metody. Velmi mi vyhovuje přístup slečny Havrdové, která umí navodit kamarádskou atmosféru, přitom vždy koriguje, kam se hodina ubírá. Také musím smeknout před její trpělivostí, kterou s námi má při učení gramatiky. Velké díky patří i za to, že se v hodinách rozvíjí více kompetencí, nejen ty jazykové, ale i komunikativní, sociální, občanské a celkově si člověk rozšiřuje obzor.


Veronika - 29.1.2021 - 21:18

Velmi kvalitní individuální výuka přizpůsobená mým znalostem a schopnostem. Moc děkuji.


Martina O. - 7.1.2021 - 17:05

Vysoká kvalita komunikace, profesionální přístup, trpělivost, časová flexibilita. Můžu jen doporučit.


David Petrúsek - 21.12.2020 - 16:37

Tuto jazykovou školu navštěvuji již pár let. V minulosti jsem zkoušel i jiné jazykovky, ale tato škola mi z hlediska kvality, přístupu, organizace vyhovuje nejvíce.

Chodím na hodiny face to face. Velmi oceňuji osobní přístup, kvalitu a formu výuky a hlavně vyditelné pokroky v mé angličtině. Za mě mohu rozhodně doporučit!


Pavel Š. - 6.1.2020 - 20:05

Na angličtinu chodím již několik měsíců a jsem velmi spokojena. Už po pár lekcích jsem cítila, že mluvím o dost lépe a pomohlo mi to i v osobním životě, kdy se už nebojím mluvit anglicky. Jak tomu bylo dříve. Líbí se mi, že jsou hodiny zábavné a zároveň se toho hodně naučím. Atmosféra v hodinách je velmi dobrá a proto mi nedělá problém se uvolnit a nebát se že se ztrapním nebo něco pokazím. Hodiny mě velmi baví a přístup lektorů je vynikající. Na hodinu se vždy těším.


Adéla. K. - 21.8.2019 - 21:24

Do kurzu angličtiny jsem se přihlásila teprve před 4 měsíci.

Zvolila jsem si individuální výuku s Mgr. S. Vávrovou.

Nikdy před tím jsem nenavštěvovala jiný kurz angličtiny, tudíž nemohu kladně či negativně posuzovat výuku s jinými kurzy.

Jelikož tento kurz navštěvuji stále a s oblibou, myslím si, že ohledně samotné výuky a její organizace, je dle mého studijního a pracovního vytížení zcela vyhovující.

Samotná výuka odpovídá potřebám a tempu mých schopností.

Nemohu si vynachválit osobní kontakt lektora s klientem, vše ohledně organizace výuky, se bavím pouze se svým lektorem, žádná nesmyslná 3 osoba do ní nezapadá!

Pokud si nemohu naplánovat výuku na delší dobu dopředu, domluva je od hodiny k hodině, tak potvrzení výuky od lektora je vždy s dostačujícím předstihem, méně jak 3 dny před konáním výuky mi potvrzující sms nedošla, což chválím.

Nakonec tedy mohu hodiny u Mgr. S. Vávrové doporučit, s jinými lektory bohužel zkušenosti nemám.

Ohledně dobré organizace výuky a flexibility, věřím, že na tomto kurzu si budou počínat všichni lektoři.


Pavlína J. - 19.8.2019 - 11:47

PODZIMNÍ/JARNÍ KURZY 2023/2024

Již nyní si můžete naplánovat podzimní/jarní kurz angličtiny! Vyberte si z naší nabídky!


  • ceny již od 4160 Kč (bez DPH) za 16 lekcí/od 4420 Kč (bez DPH) za 17 lekcí/od 4680 Kč (bez DPH) za 18 lekcí
  • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 260 Kč za jednu lekci (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • podzimní kurzy začínají v týdnu od 11. 9. do 15. 9. 2023
  • jarní kurzy začínají v týdnu od 5. 2. do 9. 2. 2024

AKCE A BONUSY

Věnujte pozornost slevám a výhodám, které Vám umožní studovat výrazně levněji!

Kombinací akčních nabídek můžete dosáhnout slevy až 20 %!


KONTAKT

Provozovna


Adresa:

Mlýnská 938/4
Olomouc
779 00

Kontaktní údaje:

+420 604 876 372

eng-olomouc@email.cz

FACEBOOK


British Council